Financování

Díky finanční stabilitě a důvěře v naše stávající klienty jsme se rozhodli udělat kvalitní nábytek ještě dostupnější pro všechny.

Současná doba není úplně jednoduchá, to víme všichni. Neznamená to ale, že musíme šetřit na věcech, které si pořizujeme na celý život, což o našem nábytku tvrdíme.A jak to tedy s námi funguje?

  • Nepoužíváme žádnou agenturu, takže nikdo neplatí žádné poplatky
  • Nelustrujeme žádné rejstříky, našim klientům prostě důvěřujeme, stejně jako oni nám
  • Nejedná se o úvěr, přesněji se jedná o prodej s výhodou postupného splacení
  • Stačí jen podepsat smlouvu a čestné prohlášení

Kupující si zboží objedná, přes web nebo mailem podepíše kupní smlouvu, a polovinu ceny zboží zaplatí na dobírku, nebo na účet po dodání zboží a druhou polovinu nám v 10měsíčních splátkách postupně doplatí.

Naší snahou je, aby se ke kvalitnímu nábytku dostalo co nejvíce zákazníků. Finanční rozdíl mezi levným, nekvalitním nábytkem je kolem 50 %. Životnost levného nábytku je ovšem v řádech pár let, podle toho, jak se s ním zachází.

Proč Wudino?


Nábytek Wudino je originál a ruční práce, za kterou si stojíme. Jeho životnost je prakticky neomezená, maximálně po několika letech můžeme v rámci servisu nabídnout renovaci povrchů a nábytek je zase úplně nový. Proto dáváme 7letou záruku na naše výrobky.

Je to snadné, pouhé tři kroky vás dělí
od vašeho nového nábytku, pojďme na to.2.Objednat

3.Vyplnit smlouvuVše férově a transparentně.

Máte dotaz ohledně financování?
Neváhejte nás kontaktovat.

*
*
*
*